28 Mayıs 2020 Perşembe

Ticimax

ATİKOP'ta genel kurul

Adana ve Bölge İllerin gıda toptancılarının faaliyet gösterdiği, kent ekonomisinin can damarı konumunda bulunan ATİKOP TOPTANCILAR ÇARŞISI esnafı, genel kurul heyecanı yaşadı. Genel kurulda söz alan konuşmacılar, ülke ekonomisinin bugünü ve yarını konusunda değerlendirmelerde bulundu.
17 Ocak 2019 Perşembe 14:10

Konuşmacılar, üreticilerin yaşadığı mağduriyetlerin nedeni olarak; marketlerin bölge üreticilerinden alışveriş yapmamasını, elde ettikleri geliri de merkezlerinin bulunduğu İstanbul’a aktardıklarını, kent ekonomisine katkı koymadıklarını, kazançlarını bölge dışına çıkardıklarını dile getirdi.

Seyhan’da Yeşiloba Mh. Metro Market karşısında faaliyette bulunan Atikop Toptancılar Çarşısı esnafı, tüketicilerden yerli ve milliye önem vermelerini, kent ekonomisine katkı koyan kuruluşlara yönelmelerini, yerli üretici ve tüketicinin, yerli esnafla birlikte olması gerektiğine dikkat çektiler.

Konuşmacılar, “ATİKOP Toptancılar Çarşısı olarak bölge insanımızdan elde ettiğimiz kazançları yine yatırım olarak bölgemize yapıyoruz.

İstihdam sağlamanın yanı sıra yatırımlarla da kent ekonomisine katkı koyuyoruz. Hükümetimiz tarafından ilan edilen Enflasyonla Mücadele’ye sonuna kadar destek çıkıyoruz. Çarşımızda toptan fiyatına parekende satış yaparak, tüketicilerimizin ev ekonomilerine de destek oluyoruz.Bölgemizde; Atikop Toptancılar Çarşısı’nın yanı sıra Adana İş Merkezi, Seyhan İş Merkezi, Yeşiloba İş Merkezi, Aydemir Gıda Merkezi ve Gıda Merkezi Toptancılar Siteleri faaliyet gösteriyor. Bu bölge özellikle toptancı esnafının yoğunlukta olduğu, ucuz ve kaliteli satışların yapıldığı bir bölge. Esnafımızın da tüketicilerimizin de yakından bildiği bölgemizde, (YERLİ ve MİLLİ’ye önem veriyorsanız, yerel esnafımızı tercih ediniz) sloganı ile Adana’mızın kalkınması için çalışıyoruz. Kamuoyuna önemle duyuruyoruz.”

Atikop Toptancılar Çarşısı’nın genel kurulu sonucu yeni yönetim şu isimlerden oluştu= Berkuk Yıldar, Nadir Özata, Sedat Yetkinel, Halit Boynueğri, Abdurrahman Yazar

 

Haberin etiketleri:

ATİKOP, adana


Haber okunma sayısı: 338

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HABER TURU

ADOST’tan hem temizlik hem doğa kampı

Adana Doğa Sporları Topluluğu (ADOST) 21 Eylül Dünya Temizlik Günü nedeniyle Pozantı’da Belemedik

Doğrudan Satışın yeni gözdesi: LEA

2006 yılından itibaren verdiği hizmet ile 75 ülkeye ürün ihraç ederek Türkiye ekonomisine katkıda bulunan Giz

TOPLAM CİRO YÜZDE 12,3 ARTTI

TÜİK Adana Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2019 yılı Haziran ayı Ciro Endeksleri

PERAKENDE SATIŞ ENDEKSLERİ AÇIKLANDI

TÜİK Adana Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2019 yılı Haziran ayı Perakende Satış

Suyu doğru tüketiyor muyuz?

Yaşamın olmazsa olmazı olan suyun doğru ve yeterli tüketimi kişiden kişiye değişiyor. Dozunda tüketimi hayat

Röportaj: İnsan İnsana Emanettir

MUHAMMED RIDVAN SADIKOĞLU ile İNSAN İNSANA EMANETTİR

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA