05 Mart 2021 Cuma

Doğrudan Satışın yeni gözdesi: LEA

dogrudan-satisin-yeni-gozdesi-lea

2006 yılından itibaren verdiği hizmet ile 75 ülkeye ürün ihraç ederek Türkiye ekonomisine katkıda bulunan Giz Cosmetics, yurtiçi pazarda da “LEA L’Esthétique Absolue” markası ile bir çok kişiye istihdam yaratmak üzere doğrudan satış sektöründe yerini aldı.
19 Ağustos 2019 Pazartesi 23:24

Uzun yıllar yurtdışına ürün ihracatı yaparak edindiği tüm bilgi ve donanımı yurtiçi pazara aktararak on binlerce kişiye istihdam kapısı açtıklarını belirten LEA’nın üst düzey liderlerinden Nurullah Tunçer, “Merkezi İstanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan Giz Cosmetics, artık Türkiye’de de istihdam kapısı olarak girişimcilerine ve tüketicilerine hizmet vermeye başladı.” dedi.

2019 Ocak ayı sonu itibariyle doğrudan satışa LEA ismiyle çıktıklarını belirten Tunçer, “Isabella Dupont, DermaDhose ve Osho gibi markaları ile önce çıkan Giz Cosmetics, uzun yıllar uluslararası pazarda yerini koruyarak büyümüş ve dünyanın önde gelen üreticilerinden biri haline gelmiştir. Modern üretim teknikleri ve kalite yönetim sertifikaları ile Avrupa Birliği standartlarının üzerinde üretim yapabilme yeteneğine sahip Giz Cosmetics, bugün dünyanın önde gelen kozmetik üreticilerine partnerlik yaparak gücüne güç katmaya devam etmektedir.” şeklinde konuştu.

ONBİNLERCE İSTİHDAMLEA olarak Türkiye genelinde kısa süre içerisinde on binlerce kişiye iş imkanı sağladıklarını belirten Tunçer, “Doğrudan satışın en önemli unsurlarından biri olan ilk üyelerden olma özelliği sayesinde kısa sürede hem kariyer hem de yüksek gelir imkanı sunuyoruz. Rakip firmalarla aramızdaki farklardan en önemli özelliklerimiz arasında Seviye Koruma Programımız, lider ve müdür teşvik primlerimizin yanı sıra, sağlamış olduğumuz yüksek prim tutarları mevcuttur. Üyeliğin tamamen ücretsiz olduğu LEA’da, dileyen marketini değiştirerek kendi ihtiyaçlarını %40’a varan indirimlerle alabilir, dileyen de kendi ekibini kurup hem kariyer hem de yüksek gelirler elde edebilirler. Bunun için herhangi bir mesai programı da yok. İster evden işinizi yürütebilir, isterseniz de hali hazırda varolan işinize ek olarak kendinize ek bir gelir kapısı aralayabilirsiniz. Bir iş düşünün ki, sıfır sermaye ile size kazanç kapısını aralıyor. İşimizi kendilerine benimseyen girişimci arkadaşlarımıza hem sosyal medyada hem de sahada satış pazarlama desteği de sağlayarak, onların kazancını artırmaya yönelik adımlar da atıyoruz. Her ne kadar bireysele dönük bir iş gibi görünse de, biz sistemimizi tamamen ekip odaklı kuruyor ve buna göre ilerleme sağlıyoruz. Ekiplerimizdeki lider ve müdürlerimize de aynı bilinci aşılıyoruz. Girişimcileri kullanarak değil, onların gücüyle birlikte hareket ederek, güç birliği içerisinde büyümeye devam ediyoruz. Detaylı bilgi için lea.turkiye.uyelik instagram adresinden veya 0534 370 22 77 numaralı telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.” Dedi.

TÜM CANLILARA DOSTUZ!

Hiçbir LEA ürününün hayvanlar üzerinde denenmediğinin altını çizen LEA Lideri Nurullah Tunçer, “Hayvan dostlarımızın da en az bizim kadar kaliteli yaşam haklarının olduğu bir dünya hayal ediyor, katkıda bulunacağımız sosyal sorumluluk projeleri ile onları önemsediğimizin bilinmesini istiyoruz. Hayvanlar üzerinde deney yapmak Giz Cosmetics’te olanaksızdır. Biz hayvanlar üzerinde deney yapmıyoruz ve bunun için başkalarını da yapması için görevlendirmiyoruz. Ne Avrupa Birliği’nde ne de dünyanın başka bir yerinde hiç yapmadık ve yapmayacağız. Çünkü hayvanlara işkence etmeden de iyi ve güvenli ürünler yapabileceğimizi biliyoruz. Kozmetik endüstrisinde, hayvanlarda yapılan deneylerin yerine yıllardır alternatif testler yapılmaktadır. Bu konu ile ilgili artık rahatça ürünlerimiz kullanabilir, girişimci olarak da güvenle satışı sağlanabilir.” dedi.

Gelecek nesillere olan sorumluluklarının da bilincinde olduğunu söyleyen Tunçer,  “Ülkemiz denizlerinin ve habitatının korunmasını öncelik bildiğimiz kadar deniz canlılarını da önemsiyor, gelecek nesillere sürdürülebilir bir hayat ve temiz denizler bırakmayı misyonumuzun bir parçası haline getiriyoruz. Birçok ülkede yasaklanan “Plastik Mikroboncuk” kullanımını reddediyor, ürünlerimizde “Polietilen Mikroboncuk” kullanmıyoruz.” şeklinde konuştu.Haber okunma sayısı: 2685

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HABER TURU

ADOST’tan hem temizlik hem doğa kampı

Adana Doğa Sporları Topluluğu (ADOST) 21 Eylül Dünya Temizlik Günü nedeniyle Pozantı’da Belemedik

Doğrudan Satışın yeni gözdesi: LEA

2006 yılından itibaren verdiği hizmet ile 75 ülkeye ürün ihraç ederek Türkiye ekonomisine katkıda bulunan Giz

TOPLAM CİRO YÜZDE 12,3 ARTTI

TÜİK Adana Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2019 yılı Haziran ayı Ciro Endeksleri

PERAKENDE SATIŞ ENDEKSLERİ AÇIKLANDI

TÜİK Adana Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2019 yılı Haziran ayı Perakende Satış

Suyu doğru tüketiyor muyuz?

Yaşamın olmazsa olmazı olan suyun doğru ve yeterli tüketimi kişiden kişiye değişiyor. Dozunda tüketimi hayat

Röportaj: İnsan İnsana Emanettir

MUHAMMED RIDVAN SADIKOĞLU ile İNSAN İNSANA EMANETTİR

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA