01 Aralık 2020 Salı

Ticimax

Kocaispir ÇGC’de

kocaispir-cgcde

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette, Cumhur İttifakının Yüreğir Belediye Başkan adayı, önemli mesajlar verdi
07 Mart 2019 Perşembe 14:58

AK Parti Yüreğir Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Kocaispir, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Kültür ve Sosyal Tesisleri’ni ziyaret ederek, ÇGC Başkanı Cafer Esendemir’le görüştü, bilgi alışverişinde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Kocaispir, “Yüreğir’i birlikte yöneteceğiz. Halkın da olduğu bir belediye anlayışıyla daha iyi hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız. Ben değil biz anlayışıyla belediyeyi yöneteceğiz. Normal belediyecilik hizmetlerinin yanında bizim asli görevimiz; gönül belediyeciliği olacak. İnsanların gönlüne dokunacağız, onların gönlüne hizmet edeceğiz” dedi.

Yüreğir Belediye Başkan Adayı Kocaispir Adanalılar’a da seslenerek, “Adana olarak güzel bir sayfa açmaya hazırlanıyoruz. Adana daha güçlü geliyor. Biz emaneti devraldığımızda hiç durmadan çalışacağımıza, ‘yorulmak’ kelimesini aklımızdan çıkaracağımıza, bu şehrin güzel insanlarını asla mahçup etmeyeceğimize söz verdik. Bu şehrin gücünü ülke genelinde duyurmaya hazırız” diye konuştu.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cafer Esendemir de ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, yerel seçimlerin hizmet yarışı olduğunu belirterek, 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerin demokrasi şöleni şeklinde geçmesini temenni ederek, halkın iradesinin önemine dikkat çekti ve tüm adaylara eşit mesafede olduklarını dile getirerek başarılar diledi.Kocaispir’e ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’ni de gezdiren Başkan Esendemir; Büyükşehir Belediyesi tarafından ÇGC’ye kazandırılan tesisin bu alanda önemli bir boşluğu dolduracağını, basın çalışanlarının panoramik ve güzel bir atmosferde, günün stresinden uzaklaşacakları güzel bir mekan haline geleceğini belirterek,  tesisin kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

 Haber okunma sayısı: 828

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HABER TURU

ADOST’tan hem temizlik hem doğa kampı

Adana Doğa Sporları Topluluğu (ADOST) 21 Eylül Dünya Temizlik Günü nedeniyle Pozantı’da Belemedik

Doğrudan Satışın yeni gözdesi: LEA

2006 yılından itibaren verdiği hizmet ile 75 ülkeye ürün ihraç ederek Türkiye ekonomisine katkıda bulunan Giz

TOPLAM CİRO YÜZDE 12,3 ARTTI

TÜİK Adana Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2019 yılı Haziran ayı Ciro Endeksleri

PERAKENDE SATIŞ ENDEKSLERİ AÇIKLANDI

TÜİK Adana Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 2019 yılı Haziran ayı Perakende Satış

Suyu doğru tüketiyor muyuz?

Yaşamın olmazsa olmazı olan suyun doğru ve yeterli tüketimi kişiden kişiye değişiyor. Dozunda tüketimi hayat

Röportaj: İnsan İnsana Emanettir

MUHAMMED RIDVAN SADIKOĞLU ile İNSAN İNSANA EMANETTİR

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

ADANA - HAVA DURUMU

ADANA